duizel_noord2 - kopie.png

Nieuwsberichten

Wij nodigen ouders uit hun kind in te schrijven op onze basisschool. Met een tijdige inschrijving kunnen wij rekening houden met het aantal kinderen van groep 1. Dit geldt voor kinderen die nog voor of tijdens het schooljaar 2015-2016 de leeftijd van 4 jaar bereiken.

Voor aanmelding van uw kind neemt u contact op met Dhr. Ad Antonius, adjunct-directeur, telefoonnummer: 0497-512228

Ongeveer twee maanden voordat uw kind werkelijk onze school gaat bezoeken, ontvangt u een uitnodiging voor een gesprek. Niet alleen om kennis te maken met onze school maar ook om andere praktische zaken te bespreken.

Open avond 3 maart 2014

Bent u een toekomstige ouder en wilt u kennis maken met onze school?

Op dinsdag 3 maart bent u van harte welkom op onze

open avond van 17.30 u. tot 20.00 u.

In een gezellige sfeer kunt u dan kennismaken met onze school. Op deze avond komen alle ouders, opa’s, oma’s en andere familieleden kijken naar het werk van hun kind(eren) dat ze gemaakt hebben binnen het thema Feest.

Op deze avond kunt u een afspraak maken voor een gesprek.

Meest gelezen nieuwsberichten van het afgelopen jaar.