Duizel_ZO1.png

Nieuwsberichten

De wedstrijd werd begonnen met een ereronde met Mark Schreurs, die in juni winnaar werd van het NK Wielrennen voor Elite renners 2015.

Uitslag van Elite-Mannen/Beloften

1 Twan Castelijns 50 2:21:25.389 HAPERT
2 Lars van de Vall 50 2:22:17.944 Ouderkerk aan de Amstel
3 Jason van Dalen 50 2:22:21.159 'S-GRAVENZANDE
4 Koos Jeroen Kers 48 2:18:41.144 AMSTELVEEN
5 Mark Schreurs 48 2:18:41.422 AALTEN
6 Thomas Rabou 48 2:18:41.519 LOOSBROEK
7 Benjamin Sydlik 48 2:19:02.367 WASSENBERG
8 Dennis Smit 48 2:19:02.701 Zwanenburg
9 Gerhard Joling 31 1:28:41.335 KRIMPEN AD IJSSEL
10 Marco Brus 31 1:28:49.525 SCHIJNDEL
11 Bart Dielissen 31 1:28:49.728 BREDA
12 Jelle Wolsink 31 1:28:49.774 Hengelo (O)
13 Jasper de Laat 31 1:28:50.185 MOERGESTEL
14 Gino Luca Vierhouten 31 1:28:50.336 HULSHORST
15 Tim Kleinloog 31 1:28:50.376 EINDHOVEN
16 Max Hendrikx 31 1:28:51.033 HAPERT
17 Gijs Vierling 31 1:28:51.232 VELDHOVEN
18 Jorrit de Haas 31 1:28:51.557 EERSEL
19 Ferdi Frijters 31 1:28:51.749 BERKEL-ENSCHOT
20 Robbie Gevers 31 1:28:53.027 SCHIJNDEL
21 Robert Sydlik 31 1:28:54.723 WASSENBERG
22 Rick Craenen 31 1:29:18.044 NEDERWEERT
23 Kevin Minten 31 1:29:19.121 MILL
24 Mark Olieman 31 1:29:27.467 Leende
25 Corne Verhoeks 30 1:28:23.712 ZUILICHEM
26 Glenn Hool 30 1:29:26.292 MERKELBEEK
27 Rik van Aaken 30 1:31:43.715 Veldhoven
28 Erik Verboven 30 1:31:45.255 Cuijk
29 Mark de Langen 29 1:29:25.310 VALBURG
30 Jasper van Mierle 29 1:29:26.217 NIJMEGEN
31 Stefan Hubers 28 1:30:05.561 VINKEL
32 Paul Dekkers 27 1:30:11.823 GERWEN
33 Jan-Willem Kamphof 27 1:31:44.634 Eindhoven
DNF Tom Marcelis 27 1:19:44.498 EINDHOVEN
DNF Eric Sheppard 13 34:06.779 Australie
DNF Chris van Brussel     Veldhoven
DNS Gustav Swagemakers     Anna Jacobapolder
DNS Martijn Lust     tuitjenhorn
DNS Mitchell Huenders     MAARN
DNS Robin Wennekes     DODEWAARD
DNS Gert-Jan Bosman     EMMEN
DNS Nils van Kooij     KRIMPEN AAN DE LEK
DNS Jaap de Man     SPIJKENISSE
DNS Jasper Plender     ALMELO
DNS Bjorn van der Heijden     SCHAIJK
DNS Daan van den Esschert     EPSE
DNS Fabio Jakobsen     HEUKELUM
DNS Jorrit Jongbloed     VLIJMEN
DNS Peter van de Put     Arnhem
DNS Rowan Bergmans     MAREN-KESSEL
DNS Robin Lowik     VRIEZENVEEN