Duizel_ZO4.png

Nieuwsberichten

59ste Kermisronde van Duizel Duizel
Resultaat van Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. - 2016-08-01 16:30:00 - wedstrijd
               
               
Pos Voornaam Achternaam Licentiecategorie Tot. Tijd Verschil Gat Woonplaats
1 Hanna Helamb Basislid Vrouw 1:33:39.372     MÖLNDAL
2 Evy Kuijpers Belofte Vrouw 1:34:04.028 24.656 24.656 LIEROP
3 Nina Buysman Belofte Vrouw 1:34:04.084 24.712 0.056 BOVENKARSPEL
4 Tessa Neefjes Belofte Vrouw 1:34:04.195 24.823 0.111 WERVERSHOOF
5 Janieke Kalsbeek Elite Vrouw 1:34:04.363 24.991 0.168 Leeuwarden
6 Claudia Koster Elite Vrouw 1:34:04.565 25.193 0.202 Assendelft
7 Melanie Klement Belofte Vrouw 1:34:04.643 25.271 0.078 Diphoorn
8 Sandra van Veghel Elite Vrouw 1:34:04.740 25.368 0.097 ESCH
9 Nadia Stappenbelt Elite Vrouw 1:34:04.956 25.584 0.216 APELDOORN
10 Femke Geeris Belofte Vrouw 1:34:04.971 25.599 0.015 GELDROP
11 Britt Teunissen Belofte Vrouw 1:34:05.142 25.770 0.171 YSSELSTEYN LB
12 Céline van Houtum Belofte Vrouw 1:34:05.282 25.910 0.140 DEN DUNGEN
13 Melissa van der Peet Belofte Vrouw 1:34:05.352 25.980 0.070 DEN HAAG
14 Veerle Goossens Elite Vrouw 1:34:05.359 25.987 0.007 BAKEL
15 Arenda Grimberg Elite Vrouw 1:34:05.526 26.154 0.167 BAARLE NASSAU
16 Willemiek Meinders Elite Vrouw 1:34:05.735 26.363 0.209 Dronten
17 Hanneke Mulder Amateur Vrouw 1:34:05.959 26.587 0.224 Utrecht
18 Laura Gorter Elite Vrouw 1:34:06.333 26.961 0.374 Utrecht
19 Ymke Stegink Elite Vrouw 1:34:06.526 27.154 0.193 NAARDEN
20 Alicja Verhagen Elite Vrouw 1:34:06.685 27.313 0.159 Woerden
21 Kirsten Peetoom Elite Vrouw 1:34:07.114 27.742 0.429 MAASTRICHT
22 Ingrid Tempert Elite Vrouw 1:34:07.366 27.994 0.252 Lemele
23 Hazel Magill --- 1:34:07.618 28.246 0.252  
24 Annefleur de Leeuw Elite Vrouw 1:34:07.717 28.345 0.099 zwolle
25 Lana Verberne Elite Vrouw 1:34:08.202 28.830 0.485 Bergeijk
26 Kirsten Howard --- 1:34:08.416 29.044 0.214 Maaslandster
27 Rosan Baas Belofte Vrouw 1:34:08.656 29.284 0.240 DEN DUNGEN
28 Suzanne de Lange Elite Vrouw 1:34:08.662 29.290 0.006 Enschede
29 Jamie Bierens Belofte Vrouw 1:34:08.666 29.294 0.004 DUIZEL
30 Bianca Lust Belofte Vrouw 1:34:08.673 29.301 0.007 OOSTZAAN
31 Inez Beijer Belofte Vrouw 1:34:09.210 29.838 0.537 Driel
32 Linda Poelstra-Ringlever Elite Vrouw 1:34:12.269 32.897 3.059 Berg en Dal
33 Carleen Baas Elite Vrouw 1:35:56.873 2:17.501 1:44.604 DEN DUNGEN
34 Malin Eriksen --- 1:36:13.671 2:34.299 16.798 Noorwegen
35 Andrea van Loo Amateur Vrouw 1:36:13.987 2:34.615 0.316 t Harde
36 Erin Kinnealy --- 1:34:12.682 1 Ronde 1 Ronde Maaslandster
37 Bianca Bakker Belofte Vrouw 1:34:13.496 1 Ronde 0.814 Wijnjewoude
38 Jeanine Laudy Elite Vrouw 1:34:32.035 1 Ronde 18.539 Roelofarendsveen
39 Sanne van Helmond Elite Vrouw 1:34:10.374 2 Ronden 1 Ronde PRINSENBEEK
40 Sanne Smits Belofte Vrouw 1:34:10.976 2 Ronden 0.602 WYCHEN
41 Kirsten Coppens Belofte Vrouw 1:34:11.325 2 Ronden 0.349 NOORDHOEK
42 Maartje Ekelmans Amateur Vrouw 1:34:12.932 2 Ronden 1.607 Zaltbommel
43 Marjolein Bakker Belofte Vrouw 1:34:14.472 2 Ronden 1.540 Berkhout
44 Liesbeth Zeeman Amateur Vrouw 1:34:14.877 2 Ronden 0.405 OUDKARSPEL
45 Angela Smith --- 1:36:15.953 2 Ronden 2:01.076 Maaslandster
DNF Lysanne Rohde Belofte Vrouw 29:23.657 DNF   PRINSENBEEK