Duizel_rotonde.png

Nieuwsberichten

Voor alle leden van Vrouwen van Nu – Duizel:

Het bestuur heeft gewerkt aan de website. Nog niet alles is gevuld, maar een paar rubrieken wel. Er staan o.a. foto’s van de fietstocht in het fotoboek. Weet u het nog? www.VrouwenvanNu.nl → provincie → afdeling en voor het fotoboek moet u op de afdelingssite inloggen met de code die u van ons heeft gekregen. Zoekt u ook eens op Facebook onder de naam Vrouwen van Nu. Daar staan veel nieuwtjes van allerlei afdelingen, ook uit onze omgeving.

Ook hebben de leden met een mailadres een bericht gekregen met het kringprogramma.

Hieronder het volledige programma tot en met juni voor onze afdeling:

  • Van 6 tm. 30 april loopt weer De Grote Clubkas Campagne van de Rabobank. Door uw stem aan Vrouwen van Nu Duizel te geven levert u een grote bijdrage aan onze kas en kunnen we weer meer mooie dingen voor onze vereniging doen.

De brief van de Rabobank heeft u al gekregen. Als u hulp wil bij het invullen op de computer komen wij u graag helpen.

  • Dinsdag 16 mei uitwisseling met Lierop. Via de mail heeft u de uitnodiging al gekregen. Er hebben zich 27 vrouwen opgegeven. We gaan met auto’s. Als u kunt rijden horen we dat graag want we hebben 6 á 7 auto’s nodig. Vertrektijd 09.00 uur bij de kerk.
  • Donderdag 29 juni

Weer aardig wat activiteiten. Wij hopen dat er een aantal bij zijn die uw belangstelling hebben.

Leest u ook het ledenblad van Vrouwen van Nu? En de nieuwsbrief?

Haalt u er uit wat u leuk vindt? U mag ons ook attenderen op wat u graag zou doen, we bekijken dan wat er mogelijk is.

Met vriendelijke groeten,

Bestuur Vrouwen van Nu.